MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8862106
nr 886 2106
Fåtölj
1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 april 2014
kl 18:03:22
5/4 13:12:23
400 kr
7/4 16:38:09